TWÓJ PASAŻ FINANSOWY

KREDYTY MIESZKANIOWE, KONTA, KARTY KREDYTOWE


Konto Mobi z aplikacją Moje ING

Masz 18-26 lat? To konto jest dla Ciebie. Bez zbędnych opłat i z aplikacją Moje ING, dzięki której wszystko, czego potrzebujesz od banku – masz w telefonie. Teraz zyskaj dodatkowe pieniądze w promocjach.

Konto Direct z aplikacją Moje ING

Bankuj wygodnie po swojemu - tak jak lubisz z aplikacją Moje ING, która ułatwia codzienne korzystanie z konta i dostosowuje się do Ciebie. Sprawdź, ile teraz możesz zgarnąć na dobry początek za założenie konta.

Oszczędności

Oszczędzania można się nauczyć. Zwłaszcza z Otwartym Kontem Oszczędnościowym oprocentowanym 2% w skali roku przez 4 miesiące od dnia otwarcia1 i innymi produktami wspierającymi oszczędzanie.

Superpożyczka w super cenie! RRSO 17,24%

Nie masz pożyczki w ING? Zobacz ofertę pożyczki bez prowizji i z korzystnym oprocentowaniem dla nowych i obecnych klinetów w apce Moje ING.

Kredyt hipoteczny. RRSO 7,96% na dzień 20.05.2024

Na dom, mieszkanie, działkę lub remont. Kredyt Hipoteczny z jedną wizytą w oddziale. Ty kupujesz mieszkanie, my pomagamy Ci załatwić kredyt.

1. Oferta dotyczy wyłącznie Otwartego Konta Oszczędnościowego w PLN zakładanego na warunkach określonych w Regulaminie oferty specjalnej "Bonus na start" i obowiązuje przez 4 miesiące od założenia konta. Po upływie tego okresu dla powyższego konta obowiązywać będzie oprocentowanie standardowe. Zapoznaj się z Regulaminem tej oferty.

do góry Serwis należy do ING Banku Śląskiego
ING Bank Śląski S.A., ul. Sokolska 34, Katowice. Informacje aktualne na dzień: 10.07.2024 r. Dodatkowe informacje: www.ing.pl, infolinia: 32 357 00 69 (całkowity koszt połączenia według stawek operatora) lub oddział Banku. Niniejszy materiał nie jest ofertą udzielenia kredytu/pożyczki, a ma charakter wyłącznie informacyjny. Bank decyduje o udzieleniu kredytu/pożyczki po dokonaniu oceny zdolności kredytowej i zastrzega sobie prawo do obniżenia wnioskowanej kwoty kredytu/pożyczki lub odmowy jego/jej udzielenia.

v.17.8.1.0.0